Colaboratori in vanzarea de asigurari

Cluj-Napoca adaugat la data de 09-06-2015, Numar anunt: 36108

EUR
09-06-2015 Cluj-Napoca

Descrierea jobului:
Incheierea contractelor de asigurare pe baza de comision ;
BENEFICII :
Comisioane ATRACTIVE
Beneficiati gratuit de instruire ;
Posibilitatea de avansare
RESPONSABILITATI:
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Promovarea produselor companiei
Descrierea companiei: Suntem reprezentanti autorizati pentru asiguratorii din Romania - Allianz Tiriac, Groupama ,Omniasig, Asirom, Generali etc.

Afisari: 432

07xx.xxx.xxx
Arata numar telefon
Cluj-Napoca, Judet Cluj
Nume
Telefonoptional
Mesajul dumneavoastra
Incarcare fisiereoptional

Am citit si sunt de acord cu Termeni si Conditii

Atelier confectii textile dama, angajeaza tehonolog si croitor pentru tipare si modele, program luni-vineri, 7.30-16.00, zona Berceni-Grand Arena
Locatie : Bucuresti
Oferta de munca in SPANIA - salariu cuprins intre 1200 si 1600 EURO NU SE PLATESTE COMISION Cautam FEMEI APTE DE MUNCA cu varsta cuprinsa intr
Locatie : Sighetu Marmatiei
Locatie : Turnu Magurele
Locatie : Alexandria
Filadelfia Group , companie cu capital 100% romanesc, este marturia unei filosofii de business construita pe valori puternice, in centrul carora se
Locatie : Constanta
LIBRA GUARD angajeaz? AGEN?I PAZ? în zona Tunari-Pipera pentru complex reziden?ial. Salariu 1.200 RON. Tel. 0746.109.328
Companie de catering, angajam Bucatar SEF si Ajutor Bucatar. Detalii: 0751 200 001
Parte a Fildelfia Group, SC Tabita Tour SRL are ca principal obiect de activitate transportul intern si international de persoane, fiind una dintre
Locatie : Bistrita
ANGAJAM MECANICI AUTO Service Bucuresti angajeaza mecanici auto cu experienta, salariu atractiv incepand cu 3000 Lei. Pentru provincie se asigura c
Telefon 0748094990
Suna Trimite SMS
Anuleaza