Recrutam inspectori-asistenti-brokeri de asigurari- toata Romania

Cluj-Napoca adaugat la data de 06-11-2015, Numar anunt: 38254

EUR
06-11-2015 Cluj-Napoca

Descrierea jobului:
Intermedierea politelor de asigurare de orice tip pentru persoane fizice si juridice, la toate societatile de asigurare din Romania si Bulgaria
-FARA TARGET
-se poate lucra atat de acasa cat si de la serviciu
CANDIDATUL IDEAL
- Abilitati de comunicare, negociere si vanzare
- Atitudine pozitiva, spirit de initiativa si receptivitate la nou
- Capacitati organizatorice, de munca in echipa si orientare spre clienti si rezultate
- Cunostinte operare calculator
- este motivat de castiguri bazate pe comision;
- constituie avantaj experienta in asigurari sau vanzari;
BENEFICII :
Comisioane atractive bonusuri suplimentare din vanzari
Calificare continua prin cursuri organizate de asiguratori
Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala
RESPONSABILITATI:
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Promovarea produselor companiei pe piata locala a asigurarilor

Afisari: 352

07xx.xxx.xxx
Arata numar telefon
Cluj-Napoca, Judet Cluj
Nume
Telefonoptional
Mesajul dumneavoastra
Incarcare fisiereoptional

Am citit si sunt de acord cu Termeni si Conditii

Cautam colaboratori pentru teren pentru prezentarea si promovarea serviciilor companiei catre clienti, prospectarea pietei si identificarea de noi cl
Locatie : in tara
Firma Constructii, angajam fierari, dulgheri, si in echipe, in zona Campina, judetul Prahova. Oferim salariu corespunzator. Telefon 0752.227.020
Locatie : Bucuresti
SPALATORI auto la Citygo, vad exceptional, cu/ fara experienta, seriosi, zona Calea Calarasilor, salariu + bonus + comision = 2.000 Lei, posibi
Vrei sa castigi bani lucrand in timpul liber? Intra in echipa de vanzari produse BIO Life-Care. Experienta in domeniu te avantajeaza Anway, FLP, Ca
Locatie : Brasov
PROMOTIE! Curs infirmiere la numai 650lei Cursuri calificare infirmiere acreditate. Minim 10 clase, varsta 17-60 ani. Absolventii nostri lucreaza in
Locatie : Bacau
ELNET Security angajeaza agenti de paza si servanti pompieri din/ in Bucuresti pentru obiectiv rezidential, salariu 1.600 Lei, varsta maxima 45 ani.
Parc auto dezmembrari angajeaza mecanic auto dezmembrator, zona Bucuresti, pentru cei din provincie se poate oferii cazare
ANGAJAM; Lucrator comercial/ gestiune magazin Firma cu activitate comerciala de vanzare local si in tara de produse abrasive, in dezvoltare prin di
Locatie : Satu Mare
URGENT Canisa de caini de rasa Of Wolf Point angajeaza pe termen lung in regim intern INGRIJITOR pentru caini, barbat sau cuplu, experienta minima c
Locatie : Popesti Leordeni
SC EGEA ORBICO SRL angajeaza LUCRATOR DEPOZIT, perioda nedeterminata, zona Pipera, oferim salariu atractiv, tichete de masa, decontare transport.
Telefon 0748094990
Suna Trimite SMS
Anuleaza