Recrutam inspectori-asistenti-brokeri de asigurari-toata Romania

Cluj-Napoca adaugat la data de 14-01-2016, Numar anunt: 39014

EUR
14-01-2016 Cluj-Napoca

Descrierea jobului:
Intermedierea politelor de asigurare de orice tip pentru persoane fizice si juridice, la toate societatile de asigurare din Romania si Bulgaria
-FARA TARGET
-se poate lucra atat de acasa cat si de la serviciu
CANDIDATUL IDEAL
- Abilitati de comunicare, negociere si vanzare
- Atitudine pozitiva, spirit de initiativa si receptivitate la nou
- Capacitati organizatorice, de munca in echipa si orientare spre clienti si rezultate
- Cunostinte operare calculator
- este motivat de castiguri bazate pe comision;
- constituie avantaj experienta in asigurari sau vanzari;
BENEFICII :
Comisioane atractive bonusuri suplimentare din vanzari
Calificare continua prin cursuri organizate de asiguratori
Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala
RESPONSABILITATI:
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Promovarea produselor companiei pe piata locala a asigurarilor

Afisari: 146

07xx.xxx.xxx
Arata numar telefon
Cluj-Napoca, Judet Cluj
Nume
Telefonoptional
Mesajul dumneavoastra
Incarcare fisiereoptional

Am citit si sunt de acord cu Termeni si Conditii

In luna Martie la noi gasesti cele mai bune locuri de munca in doeniul HOTELIER Bucatar, Ospatar, Barman, Ajutor bucatar, Menajera si Spalator vas
Locatie : CRAIOVA
Daca vrei sa iti maresti venituile pleaca cu noi in Germania in Sere la ambalat legume si fructe, Zootehnie si Fabrici!!! Pentru informatii sunati de
Locatie : DAMBOVITA
www.roexpertsm.ro RoExpertSM ofera servicii de Calcul salarial, inregistrare demisie itm, legislatia muncii. Cu o experienta de peste 12 ani in
Locatie : Satu Mare
www.roexpertsm.ro RoExpertSM ofera servicii de evaluare performante, performantele salariatului, politica salariala, grila salarizare. Cu o exp
www.roexpertsm.ro RoExpertSM ofera servicii Recrutare constructii, calcul salarial, inspector resurse umane pfa. Cu o experienta de peste 12 ani
Locatie : 1
www.roexpertsm.ro RoExpertSM este o firma de recrutare care va ofera ofera servicii de Angajari personal, recrutare secretara, recrutare muncitor
www.roexpertsm.ro RoExpertSM este o agentie de recrutare ca ofera servicii de recrutare si selectie personal. Cu o experienta de peste 12 ani in do
Telefon 0748094990
Suna Trimite SMS
Anuleaza