Recrutam inspectori-asistenti-brokeri de asigurari-toata Romania

Cluj Napoca adaugat la data de 12-05-2016, Numar anunt: 40493

EUR
12-05-2016 Cluj Napoca

Descrierea jobului:
Intermedierea politelor de asigurare de orice tip pentru persoane fizice si juridice, la toate societatile de asigurare din Romania si Bulgaria
-FARA TARGET
-se poate lucra atat de acasa cat si de la serviciu
CANDIDATUL IDEAL
- Abilitati de comunicare, negociere si vanzare
- Atitudine pozitiva, spirit de initiativa si receptivitate la nou
- Capacitati organizatorice, de munca in echipa si orientare spre clienti si rezultate
- Cunostinte operare calculator
- este motivat de castiguri bazate pe comision;
- constituie avantaj experienta in asigurari sau vanzari;
BENEFICII:
Comisioane atractive bonusuri suplimentare din vanzari
Calificare continua prin cursuri organizate de asiguratori
Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala
RESPONSABILITATI:
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Promovarea produselor companiei pe piata locala a asigurarilor

Afisari: 163

07xx.xxx.xxx
Arata numar telefon
Cluj Napoca, Judet Cluj
Nume
Telefonoptional
Mesajul dumneavoastra
Incarcare fisiereoptional

Am citit si sunt de acord cu Termeni si Conditii

FIRMA BIDEPA angajeaza ELECTRICIAN sisteme securitate, DISPECER si AGENtI securitate pentru sediul central si obiectivele din Bucuresti, 0723.010.66
Locatie : Buftea
Libra Guard angajeaza agenti paza pt Chitila, Ilfov. Salariu 1350 RON. Telefon 0746235834
Locatie : Ilfov
Service auto din Bucuresti, autorizat, specializat in reparatii cutii automate de viteza, angajam ajutor mecanic si mecanici. Salariu incepand de
Locatie : Bucuresti
ANGAJAM SOFER AUTOCAR - CURSE EXTERNE Profilul candidatului ideal: - absolvent de studii Medii/
Locatie : Iasi
AGENT TURISM Daca esti o persoana: -Disciplinata, amabila, serioasa, -Pasionata de turism, cu minim 3 ani experienta in domeniu, -Pasionata de m
Locatie : Brasov
CURIER COLETAR - locatie ARAD - Cerinte: - Posesor de permis auto categ. B , - Persoana activa, dinamica, punctuala, cu foarte bune abili
Locatie : Arad
Filadelfia angajeaza AGENT TRANSPORT EXTERN pentru Agentia din Bacau ACTIVITATI SI SARCINI AFERENTE: -Rezervare/vanzare bilete de autocar pe rutele i
Locatie : Bacau
Candidatul ideal Sarcini specifice si cerinte : - Transportul de marfuri pe rute intracomunitare, cu autotractor + semiremorca 40 t prelata, dube,
Locatie : Pitesti
IMAGIO SRL IASI având ca obiect de activitate comer? cu ridicat? al materialului lemnos ?i al materialelor de construc?ii ?i echipamente sanitare, a
Telefon 0748094990
Suna Trimite SMS
Anuleaza