Recrutam inspectori-asistenti-brokeri de asigurari-toata Romania

Cluj Napoca adaugat la data de 12-05-2016, Numar anunt: 40493

EUR
12-05-2016 Cluj Napoca

Descrierea jobului:
Intermedierea politelor de asigurare de orice tip pentru persoane fizice si juridice, la toate societatile de asigurare din Romania si Bulgaria
-FARA TARGET
-se poate lucra atat de acasa cat si de la serviciu
CANDIDATUL IDEAL
- Abilitati de comunicare, negociere si vanzare
- Atitudine pozitiva, spirit de initiativa si receptivitate la nou
- Capacitati organizatorice, de munca in echipa si orientare spre clienti si rezultate
- Cunostinte operare calculator
- este motivat de castiguri bazate pe comision;
- constituie avantaj experienta in asigurari sau vanzari;
BENEFICII:
Comisioane atractive bonusuri suplimentare din vanzari
Calificare continua prin cursuri organizate de asiguratori
Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala
RESPONSABILITATI:
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Promovarea produselor companiei pe piata locala a asigurarilor

Afisari: 182

07xx.xxx.xxx
Arata numar telefon
Cluj Napoca, Judet Cluj
Nume
Telefonoptional
Mesajul dumneavoastra
Incarcare fisiereoptional

Am citit si sunt de acord cu Termeni si Conditii

Cursuri acreditate dermopigmentist Toate materialele consumabile sunt puse la dispozitie de catre scoala. Se ofera suport de curs cat si suport onlin
Locatie : Bucuresti
Atelier confectii textile dama, angajeaza tehonolog si croitor pentru tipare si modele, program luni-vineri, 7.30-16.00, zona Berceni-Grand Arena
Oferta de munca in SPANIA - salariu cuprins intre 1200 si 1600 EURO NU SE PLATESTE COMISION Cautam FEMEI APTE DE MUNCA cu varsta cuprinsa intr
Filadelfia Group , companie cu capital 100% romanesc, este marturia unei filosofii de business construita pe valori puternice, in centrul carora se
Locatie : Constanta
LIBRA GUARD angajeaz? AGEN?I PAZ? în zona Tunari-Pipera pentru complex reziden?ial. Salariu 1.200 RON. Tel. 0746.109.328
Companie de catering, angajam Bucatar SEF si Ajutor Bucatar. Detalii: 0751 200 001
Parte a Fildelfia Group, SC Tabita Tour SRL are ca principal obiect de activitate transportul intern si international de persoane, fiind una dintre
Locatie : Bistrita
ANGAJAM MECANICI AUTO Service Bucuresti angajeaza mecanici auto cu experienta, salariu atractiv incepand cu 3000 Lei. Pentru provincie se asigura c
Angajam Electrician si Electrician Auto salariu foarte mare + procent puctul de lucru este in Bucuresti Tel:0771349725
Societate constructii angajeaza electricieni. Telefon 021.337.23.08, 021.336.08.86
Telefon 0748094990
Suna Trimite SMS
Anuleaza