Recrutam inspectori-asistenti-brokeri de asigurari-toata Romania

Cluj Napoca adaugat la data de 12-05-2016, Numar anunt: 40493

EUR
12-05-2016 Cluj Napoca

Descrierea jobului:
Intermedierea politelor de asigurare de orice tip pentru persoane fizice si juridice, la toate societatile de asigurare din Romania si Bulgaria
-FARA TARGET
-se poate lucra atat de acasa cat si de la serviciu
CANDIDATUL IDEAL
- Abilitati de comunicare, negociere si vanzare
- Atitudine pozitiva, spirit de initiativa si receptivitate la nou
- Capacitati organizatorice, de munca in echipa si orientare spre clienti si rezultate
- Cunostinte operare calculator
- este motivat de castiguri bazate pe comision;
- constituie avantaj experienta in asigurari sau vanzari;
BENEFICII:
Comisioane atractive bonusuri suplimentare din vanzari
Calificare continua prin cursuri organizate de asiguratori
Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala
RESPONSABILITATI:
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Promovarea produselor companiei pe piata locala a asigurarilor

Afisari: 158

07xx.xxx.xxx
Arata numar telefon
Cluj Napoca, Judet Cluj
Nume
Telefonoptional
Mesajul dumneavoastra
Incarcare fisiereoptional

Am citit si sunt de acord cu Termeni si Conditii

S.C. FRIALDIS RO TRANSPORT SRL grupul Acotral Spania Firma de transport international cu sediul in Satu Mare – str. C. Coposu nr. 2/1 Baze in Spania:
Locatie : Satu Mare
Sarcini specifice si cerinte : - Transportul de marfuri pe rute intracomunitare, cu autotractor + semiremorca 40 t prelata, dube, conform instructi
Locatie : Pitesti
Libra Guard angajeaza agenti paza in Agigea Port Constanta si Mangalia hotel. Tel: 0746.235.834
Locatie : Constanta
Angajam sudori MIG-MAG in Spania. Salarii nete 2400 - 3000 euro. Telefon 0748563746.
Locatie : Bucuresti
Firma din Bucuresti angajeaza sofer pe TIR pentru curse saptamanale catre Grecia, Albania, Macedonia, Serbia in conditii avantajoase. Tel: 0724.30
Spania – angajam sudori MIG-MAG. Salarii de peste 2000 euro net lunar. Telefon: 0748.563.746.
Locatie : Iasi
Libra Guard angajeaza agenti de paza pt Bragadiru judet Ilfov si Baneasa Bucuresti. Salariu 1.200 RON. Tel. 0784.908.888
Guard One angajeaza: Agenti de Interventie, Agenti de Paza, Dispeceri Pentru obiectivele din Bucuresti si din tara. Conditii de lucru avantajoas
Atelier tamplarie, angajeaza personal calificat in zona Magurele Ilfov. Relatii la telefon: 0722.891.261.
Locatie : Popesti Leordeni
Romanian Airport Services angajeaza personal pentru manipularea, sortarea bagajelor pasagerilor pe Aeroportul Otopeni. Salariu 1400 net de inceput,
Telefon 0748094990
Suna Trimite SMS
Anuleaza