Angajam tamplar lemn cu experienta

Constanta adaugat la data de 26-10-2015, Numar anunt: 38118

1700 RON
26-10-2015 Constanta

Salariu negociabil : 1700 - 2400 ron in functie de experienta

Descrierea postului:
• Poate si stie sa manuiasca unelte, masini si utilaje specifice productiei de mobilier;
• Studiaza desenele si specificatiile, astfel incat sa poata determina materialele necesare, dimensiunile si procesul de montare;
• Poate citi si intelege diagrame, schite si randari specifice, in vederea producerii si asamblarii mobilierului;
• Taie si asambleaza materialele, conform schitelor;
• Ofera cele mai bune solutii tehnice privind asamblarea si montajul mobilierului; are spirit de initiativa si este proactive vine cu idei si solutii;
• Poate detecta probleme si/sau repara utilajele de productie mobilier;
• Supervizeaza oamenii din subordinea lui astfel incat acestia sa ii usureze munca, sa il ajute la cele necesare, in vederea livrarii rezultatului mobilierului in timp real.
Telefon: 0762942795 .

Afisari: 517

1700 RON
07xx.xxx.xxx
Arata numar telefon
Constanta, Judet Constanta
Nume
Telefonoptional
Mesajul dumneavoastra
Incarcare fisiereoptional

Am citit si sunt de acord cu Termeni si Conditii

Colaboram cu platforma de livrari la domiciliu : Tazz by Emag. Oferim contract de munca atat pentru persoanele care opteaza pentru un program de luc
Locatie : Timisoara
Societate de consultanta, prezenți pe piața de peste 10 ani, colaboram cu firme pentru de plasarea fortei de muncă din ASIA, AFRICA venind in aj
Locatie : Iasi
Consultanta Plasare forței de muncă ASIA, AVANTAJ 0747263734 Ca și societate de consultanta suntem prezenți pe piața si colaboram cu firme pent
Angajam modele Only Fans Salariu fix 3000 de euro pe luna + comision Angajam modele pentru Only Fans Cerinte spect fizic placut. Disponibilite de a l
Locatie : Bucuresti
Societatea Media Team Promotian SRL Angajeaza Operatori sondaje prin telefon. Se lucreaza cu casti de la domiciliu 4 ore pe zi.Salariu 1300 de euro p
Salariu: 15.000 lei Carte de munca pe perioada nedeterminata Program flexibil Contact: 0727 850 897
Ce avem noi nevoie de la potentialul candidat: - Cunostinte de operare pc si in mediul online - Dictie foarte buna, abilitati bune de comunicare -Aten
Ce iti oferim? Contract de munca pentru perioada nedeterminata inca de la inceputul activitatii Salariu fix + bonus si extra bonus, in functie de per
Angajam personal pentru a insira margele de la domiciliu. . Experienta este necesara dar nu obligatorie. Fara antecedente penale. Program de lucru 2-4
Locatie : Bucharest
Cautam o persoana serioasa si comunicativa, pentru pozitia de operator comenzi magazin online, produse cosmetice . Pozitia presupune confirmarea si
Locatie : bucuresti
Telefon 0762942795
Suna Trimite SMS
Anuleaza