ANGAJAM COORDONATOR ECHIPE MONTAJ MOBILIER!

București adaugat la data de 16-07-2018, Numar anunt: 48787

1 EUR
16-07-2018 București

RESPONSABILITATI:

- Coordoneaza întreaga activitate de programari montaj si service desfasurata în obiectivul dat în responsabilitate urmarind efectuarea la termen/în regim de urgenta si în conditii corespunzatoare de calitate a lucrarilor prevazute în contractele încheiate cu beneficiarii din zona de competenta.
- Se efectueaze periodic deplasari pentru a verifica activitatea echipelor mobile.

- Urmareste direct modul în care personalul din subordine foloseste timpul de lucru, în scopul încadrarii duratei activitatilor în limita stabilita prin fisa de manopera.
- Instruieste periodic, sau când situatia impune, întreg personalul din subordine în legatura cu continutul tuturor dispozitiilor transmise de catre conducere, a reglementarilor interne pe linie de mentenanta, si a altor reglementari noi aparute în legislatie.
- Raspunde de corectitudinea datelor înscrise în fisele de interventie completate de echipele din subordine; conform procedurilor si normelor interne.

- Se implica în realizarea pontajului pentru personalul din subordine si transmite catre pontator tabelul cu prepontajul aferent lunii respective; acorda suport acestuia pentru finalizare în timp a pontajului.
- Realizeaza la începutul anului programarea concediilor de odihna pentru personalul din subordine.
- Participa activ la procesul de evaluare al performantelor din cadrul companiei.
- Colaboreaza cu ceilalti coordonatori în vederea solutionarii problemelor ridicate de clienti în baza contractelor aflate în vigoare.

INFORMATII LA TEL: 0799978593 / 0731014083 .

Afisari: 26

1 EUR
07xx.xxx.xxx
Arata numar telefon
București, Judet Bucuresti
Nume
Telefonoptional
Mesajul dumneavoastra
Incarcare fisiereoptional

Am citit si sunt de acord cu Termeni si Conditii

Firma bucuresti angajeaza ingineri absolventi pentru proiectare sdv-uri incepand cu 2012, matriteri, operatori cnc, coordonatoristi. se accepta tin
Locatie : Bucuresti
Angajam ambalatori - etichetare si ambalare produse, pregatirea produselor etichetate in vederea livrarii, salariu dupa perioada de proba 1600 lei n
Locatie : bucuresti
Scoala de soferi AUTO SPEED cu sediul in sectorul 6, Bdul Uverturii nr 98, angajeaza Asistenta Marketing full-time/part -time, program de luni pana
Locatie : BUCURESTI
Valabil din 06.07.2018 17:07:00 DescriereAsistent manager / contabilitate primara Adresa - Zona BD BASARABIEI Candidatul ideal: • Experienta in dom
Manipulanti si ambalatori produse cosmetice pentru depozit Popesti-Leordeni. Program: 3 sch. 6-14; 8-16; 14-22; Oferta: 1300 lei net + tichete 9.57 +
Operator productie mase plastice barbati. Program:12/12, 12/24 luni-duminica. Zona Militari. Oferta – 1700 net + ore suplimentare+ spor noapte ven
Muncitori necalificati femei pentru productie chingi auto. Program 2 sch 6-14.30; 12-20.30. Zona Militari Apusului. Oferta:1100 LEI net + tichete 15
Pentru mai multe detalii va rog sa nu ezitati sa ma contactati la numarul de tel: 0730 023 999 sau la sediul nostru din Sos. Bucuresti- Targoviste, n
Locatie : Mogosoaia
Căutăm 150 muncitori femei, barbati si cupluri pentru depozitele bol.comdin Olanda. Acesta este unul dintre cei mai mari operatori de comenzi onli
Locatie : Targu Mures
Angajam AMBALATORI pentru depozit Timisoara Parc Logistic Dunca. Program: luni- vineri in 2 sch. 600 – 1400, 1400-2200 . Oferta: 80 lei net/zi
Locatie : Timisoara
Telefon 0799978593
Suna Trimite SMS
Anuleaza