Angajez asistent manager urgent

Bucuresti adaugat la data de 15-07-2018, Numar anunt: 48785

1 RON
15-07-2018 Bucuresti

Valabil din 06.07.2018 17:07:00
DescriereAsistent manager / contabilitate primara
Adresa - Zona BD BASARABIEI
Candidatul ideal:
• Experienta in domeniul financiar-contabil
• Cunostinte foarte bune de operare calculator: Windows, MS Office Word, Excel-solide
• Atentie la detalii, abilitati de organizare, sistematizare si prioritizare;
• Persoana motivata, constiincioasa, riguroasa si meticuloasa in realizarea sarcinilor.
• Persoana flexibila, ordonata, serioasa, loiala;
• Disponibilitate pentru a lucra cand este cazul program prelungit
Descrierea jobului:
• Emiterea documentelor de gestiune comerciala: facturi, chitante, bonuri fiscale.
• Operarea documentelor interne: pontaje, diurne, foi de parcurs etc.
• Indosarierea documentelor financiar-contabile
• Evidenta jurnalului de casa
• Mentinerea unei colaborari stranse cu firma de contabilitate
• Arhivarea sistematica si cronologica a documentelor contabile ale societatii
• Intocmirea si prezentarea rapoartelor specifice catre managementul companiei.

Telefon: 0799978593 .

Afisari: 52

1 RON
07xx.xxx.xxx
Arata numar telefon
Bucuresti, Judet Bucuresti
Nume
Telefonoptional
Mesajul dumneavoastra
Incarcare fisiereoptional

Am citit si sunt de acord cu Termeni si Conditii

Ai nevoie de mai multi bani? Intra acum in echipa de reprezentanti vanzari produse bio Life Care si poti sa castigi intre 20-30% din vanzarile person
Locatie : Iasi
Angajez urgent sudor si lacatus. pentru detalii suplimentare sunati la: 0730.023.999 dl. doncean
Locatie : bucuresti
Caut persoană pentru postări anunțuri pe internet. Între 7 și 10 anunțuri pe săptămână, publicarea și verificarea lor zilnică, muncă la
Particular caut persoane interesate să muncească în Elveția . Persoane foarte serioase cu vârstele cuprinse între 35 și 56 ani . Salarizare
Locatie : Oradea
Firma bucuresti angajeaza ingineri absolventi pentru proiectare sdv-uri incepand cu 2012, matriteri, operatori cnc, coordonatoristi. se accepta tin
Locatie : zona
Daca v-ati plictisit de sefi si doriti un job pe care sa-l faceti cand aveti timp sau chef, noi va angajam ! avem nevoie de soferi/ soferite, cu/ fa
Locatie : Bucuresti
Relian remorci ofera locuri de munca pentru persoane calificate ca sudori si lacatusi confectii metalice. ne gasiti pe soseaua alexandriei nr. 216 bir
Daca doresti sa lucrezi la standarde Europene si salariu motivant in domeniul Hotelier, contacteaza-ne. Program flexibil. Salariul se negociaza la in
Ferma de porci in popesti leordeni angajeaza muncitori necalificati. salariu net 1.263 ron. se asigura cazare si 2 mese pe zi. relatii de luni pana vi
Societate comerciala in popesti leordeni angajeaza electrician de intretinere. salariu net 1.600 lei. se asigura cazare si 2 mese pe zi. relatii de lu
Telefon 0799978593
Suna Trimite SMS
Anuleaza