Oferta de angajare: Analist Resurse Umane

Constanta adaugat la data de 20-10-2017, Numar anunt: 46531

10 RON
20-10-2017 Constanta

    Filadelfia Group , companie cu capital 100% romanesc, este marturia unei filosofii de business construita pe valori puternice, in centrul carora se afla clientii si angajatii proprii. Suntem o echipa sudata alcatuita din profesionisti si impreuna am reusit sa construim un brand puternic pe toate pietele de profil pe care activam si dezvoltam parteneriate solide cu toti colaboratorii nostrii. Daca crezi in tine , iar dezvoltarea este pentru tine un proces continuu si obiectivul tau profesional coincide cu asteptarile noastre , cu siguranta locul tau este alaturi de noi.

    RESPONSABILITATI:

    Recrutare de personal in vederea plasarii fortei de munca in strainatate

    Gestionarea bazei de date a aplicantilor mentinerea acesteia la zi

    Deplasarea la centrele de recrutare

    CERINTE:

    Studii superioare sau in curs de finalizare

    Cunostinte solide in utilizarea pachetului microsoft OfficeExcel, Word, power Point

    Capacitate de comunicare, relationare si rezistenta la stres

    Bune abilitati de organizare, meticulozitate, atentie la detalii

    Disponibilitate la deplasari si program prelungit

    Oferim:

    Pachet salarial atractiv si motivant

    Conditii de munca deosebite

    Dezvoltare profesionala

    O echipa de profesionisti

    Afisari: 66

    10 RON
    07xx.xxx.xxx
    Arata numar telefon
    Constanta, Judet Constanta
    Filadelfia Group Filadelfia Group
    Anunturile utilizatorlui
    Nume
    Telefonoptional
    Mesajul dumneavoastra
    Incarcare fisiereoptional

    Am citit si sunt de acord cu Termeni si Conditii

    Angajam tubulatori cu experienta in domeniu naval, Locatie-Franta-Marseille Realizarea ansamblelor si lucrarilor metalice prin ansamblare si reparat
    Locatie : Bucuresti
    Firma cauta cupluri pentru curatenie in Anglia. Cerinte: permis conducere pentru o persoana din cuplu si cazier. Persoanele interesate pot trimite CV
    Societate de paza si protectie angajeaja agent de vanzari, cu contract individual de munca pe perioada nedeterminata. Relatii suplimentare la Tel: 0
    Angajam vanzator/ vanzatoare cu contract full-time pentru magazin alimentar cu program non-stop in sectorul 4, zona grand arena. salariu atractiv plu
    PETRU SIMIGERIE angajez: sef Departament, vânzatoare, brutar, pizzar. Contact: 0743.196.237.
    Locatie : Iasi
    SC ROOF TILES DISTRIBUTION SRL angajeaza agent de vanzari sisteme de acoperis Agentul desfasoara in special munca de teren. Principalele activitati
    Angajam soferi profesionisti single, pentru camioane 40 tone cu experienta in spatiul UE, cunostinte medii de limba engleza sau germana. Camioanele
    Hey, vrei sa faci parte dintr-o echipa noua de vanzari prin catalog? Te astept sa iti creezi un cont gratuit pe https://farmasiteam.ro
    VDB Dienstverlening BV este o firma olandeza de recrutare si plasare de muncitori calificati si necalificati in Olanda. Oferta de lucru: Asistent ins
    Locatie : Constanta
    Telefon 0746018113
    Suna Trimite SMS
    Anuleaza