Angajez asistent manager

Mogosoaia adaugat la data de 16-11-2020, Numar anunt: 55566

RON
16-11-2020 Mogosoaia

    Candidatul ideal
    - gandire pozitiva
    - orientare catre rezultate
    - abilitati de analiza si sinteza;
    - responsabilitate, implicare si seriozitate
    - spirit de echipa si adaptabilitate
    - abilitati de comunicare, atitudine proactiva
    - persoana organizata
    - cunostinte avansate de Microsoft WORD, EXCEL,OFFICE;
    - cunostintele de limba engleza
    - experienta in vanzari constituie un avantaj
    - abilitati de comunicare, relationare, in scris si verbal;
    - atentie la detalii si abilitati organizatorice;

    Descrierea jobului
    -indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
    - preluarea apelurilor telefonice;
    - asigurarea transmiterii/receptionarii documentelor prin curier/posta, fax, email;

    - asigurarea legăturii dintre persoanele cu funcţie de conducere şi persoane din cadrul organizaţiei sau din afara acesteia ;
    - elaborarea si redactarea documentelor si situaţiilor solicitate de management;
    - coordonarea relaţiei cu furnizorii de consumabile, birotică, servicii, întreţinere, curăţenie, curierat;
    - coordonarea activităţilor de protocol primirea şi îndrumarea vizitatorilor.
    - asigura suport administrativ colegilor si mentine relatia cu clientii firmei;
    - bursa de transport
    - elaboreaza, redacteaza si indosariaza documentele si situatiile cerute de manager;
    - colaboreaza cu dep. contabilitate si poate tine contabilitatea primara a firmei, emite si inregistreaza facturi.
    - respecta si intelege standardele companiei

    Beneficii:
    - posibilitate de formare si dezvoltare profesionala
    - pachet salarial motivant ,
    - mediu placut de lucru intr-o echipa tanara si dinamica
    - contract de munca
    Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la nr de telefon 0730.023.999

    Afisari: 5

    07xx.xxx.xxx
    Arata numar telefon
    Mogosoaia, Judet Ilfov
    Doncean Cosmin
    Anunturile utilizatorlui
    Nume
    Telefonoptional
    Mesajul dumneavoastra
    Incarcare fisiereoptional

    Am citit si sunt de acord cu Termeni si Conditii

    Oportunitate de angajare part-time sau full time în București ! Va rugam sa cititi tot anuntul inainte de aplicare/inregistrare ! Se poate livra c
    Locatie : Bucuresti
    Iwell Data Services, con sede a Bucarest, quartiere Militari, cerca con massima urgenza Operatori Call Center con esperienza da inserire nel propri
    Angajam ambalatori - etichetare si ambalare produse, pregatirea produselor etichetate in vederea livrarii, salariu 1800 lei net inclusiv bonuri de m
    Restaurant sector 4 angajeaza femeie la vase, salariu motivant. relatii la telefon dupa ora 10.00; 0722244364
    Locatie : bucuresti
    LR World este grupul de companii care va asigura in calitate de experti in sanatate si frumusete, fiind unul dintre cei mai mari producatori de produ
    Locatie : Pitesti
    Ajutor de ospatar. restaurant sector 4 angajeaza ajutor de ospatar, salariu motivant. relatii la telefon dupa ora 10.00. 0722244364
    Societate comerciala angajeaza familie sot si sotie sau o persoana de sex feminin pentru intretinerea si administrarea unei pensiuni turistice, local
    Locatie : Bran
    Menajera pentru apartamente in regim hotelier. Zona Piata Romana Amzei. Program flexibil 10:30-16:30 sau 10:30-18:30. L- V sau Mi - D
    S.c. interguard group s.r.l. angajeaza dispecer centru alarma pentru zona Bucuresti, cunostinte operare pc. relatii telefon: 0757104575 de luni pana
    CE OFERIM? Salariul NET: incepand de la 2500 pana la 3000 ron Tichete de masa in valoare de 15 RON Abonament medical Bonus de recomandare: 300 RON
    Locatie : chiajna
    Telefon 0730023999
    Suna Trimite SMS
    Anuleaza