Tabita Tour angajeaza AGENT TRANSPORT EXTERN pentru Agentia Vatra Dornei

Campulung Moldovenesc adaugat la data de 08-05-2017, Numar anunt: 45178

1065 RON
08-05-2017 Campulung Moldovenesc

ACTIVITATI SI SARCINI AFERENTE:

-Rezervare/vanzare bilete de autocar pe rutele interne aferente agentiei si cursele externe;
-Preluare/verificare/expediere colete;
-Incasare bani pentru biletele vandute si coletele expediate;
-Intocmirea zilnica a registrului de casa si depunere bani la banca;
-Vanzare pachete turistice Filadelfia GO si Ruefa Escape Travel;
-Vanzare bilete de avion low cost si curse de linie;
-Relationare clienti;

RESPONSABILITATI:

-Relationarea optima cu departamentele implicate in activitatea agentiei Vatra Dornei;
-Veridicitatea documentelor intocmite aferente activitatii agentiei in care isi desfasoara activitatea;
-Relationarea optima cu clientii TABITA TOUR;

PROGRAMUL DE LUCRU

-Luni-Vineri: 8 ore

SPECIFICATIILE POSTULUI:

-Nivel de studii medii sau superioare
-Experienta minima necesara minim 6 luni pe un post similar.

CUNOSTINTE DE BAZA NECESARE OCUPARII POSTULUI:

-Operare PC - nivel mediu
-Permis categoria B MINIM 1 AN

APTITUDINI NECESARE:

-Persoana integra, punctuala si organizata
-Bune abiliati de comunicare s relationare
-Responsabila si atenta la detalii
-Pasionata de vanzari

OFERIM:
Salariu
Bonuri de masa dupa 3 luni
Bonusuri din vanzari

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita Cv-ul pe adresa de e-mail recrutare@filadelfia-tur.ro cu mentiunea ”AGENT TRANSPORT EXTERN - VATRA DORNEI” sau sa ne contacteze la numarul 0746.018.113

Afisari: 384

1065 RON
07xx.xxx.xxx
Arata numar telefon
Campulung Moldovenesc, Judet
Tabita Tour Tabita Tour
Anunturile utilizatorlui
Nume
Telefonoptional
Mesajul dumneavoastra
Incarcare fisiereoptional

Am citit si sunt de acord cu Termeni si Conditii

Horeca Bucuresti www.horeca-bucuresti.ro O21 410 9093 Tel de angajare : O721 922 9O2 __ DETALII Firma : HORECA BUCURESTI 1* HORECA BUCURESTI, firma
Locatie : Bucuresti
Cauti o modalitate de a castiga venituri suplimentare de acasa? Programul nostru de afiliere este perfect pentru tine. Nu ai nevoie de experienta sau
Locatie : Giurgiu
Companie producatoare de macarale si poduri rulante din Baia Mare, doreste ca sa angajeze muncitori calificati in meseria de : sudor, electromecanic,
Locatie : Calarasi
Angajam lacatus-naval cu experienta in domeniu naval Locul de munca – Santier naval, reparatii Locuri disponibile : 8 pozitii Locatie-Franta-
Locatie : Constanta
Descoperiti REDUCERILE DE PASTE la o gama variata de echipamente HoReCa. Ideal Inox iti ofera o gama variata de friteuze profesionale ideale pentru
Locatie : Petresti
Cautam colaboratori pentru brokeraj asigurari, pensii private, credite sau oferte de vacanta. Nu este o oferta de angajare, insa este o oportunitate
Ne vei ajuta cu: Receptia si aranjarea souvenirurilor; Consilierea clientilor; Operatiuni cu casa de marcat. Cerinte: Onestitate, interes si e
Locatie : vama veche
Se angajeaza urgent in Germania si Cehia persoane necalificate in mai multe domenii: fabrici, depozite, ferme, varsta 18-55 de ani, se pleaca cu c
Locatie : Brasov
SC B.M.V. OLIMPIA SRL GALATI, Str. Morilor nr 70, angajeaza mecanici de intretinere si reparatii motoare termice. Telefon: 0723 342 109; 0727 858 06
Locatie : Galati
Angajez tamplar. Salariu 3.000-4.000 ron. 0762.222.206.
Telefon
Suna Trimite SMS
Anuleaza